4meiOverlay

Maand van de vrijheid


Begin april - 5 mei 2020 

Op 5 mei 2020 viert Nederland 75 jaar vrijheid. In iedere provincie rijdt daarvoor vanaf begin april een Vrijheid-express om verhalen over oorlog en vrijheid op te halen en te brengen. Burgemeesters, wethouders, scholen, verzorgingshuizen, musea en bedrijven verwelkomen de trailers in de gemeente. De Vrijheid-express fungeert als ontmoetingsplaats, expositieruimte en evenementenplatform. 

Lees hieronder meer over de Vrijheid-express.

Interesse in de Vrijheid-express


Heeft uw organisatie, school of gemeente interesse in het ontvangen van de Vrijheid-express? Of heeft u ideeën over de programmering van de Vrijheid-express tijdens de Maand van de vrijheid? Neem dan contact op met de coördinator uit uw provincie via de volgende contactgegevens:

Drenthe            
Gemma Groot Koerkamp - 75jaarvrijheid@drenthe.nl

Flevoland
Karin de Jong - k.dejong@bnfl.nl

Friesland
Alie Falkena - alie@aliefalkenaproducties.nl

Gelderland    
Arina Rengelink a.rengelink@gelderland.nl

Groningen
Jaap Alkema jaap@jaapalkema.nl 

Limburg
Carlos Gielen cgjm.gielen@prvlimburg.nl

Noord-Brabant              
Sonja Garenfeld - sonja@brabantremembers.com

Noord-Holland              
Laura de Boer - 75jaarvrijheid@noord-holland.nl

Overijssel
Mano Scherpbier - manoscherpbier@gmail.com en/of
Jacqueline Spendel - j.spendel@rtvoost.nl

Utrecht
75jaar@provincie-utrecht.nl

Zeeland              
Pascal Elegeert - vrijheidexpressZLD@dezb.nl

Zuid-Holland
Niek van der Sprong - niek@niekvandersprong.nl en/of
Marleen Verton - jm.verton@pzh.nl